top of page
toughsheet 1220-12-12.jpg
web_city-construction-workers_iStock-1179153887.png

Wat betreft

Bij Toughsheet recyclen we niet alleen je afval, maar veranderen we het in een andere bruikbare grondstof, iets creëren uit niets is waar we gepassioneerd over zijn...........

Frank Mercer & Sons & Toughsheet Building Products zetten zich in voor duurzame verbetering van het milieu. Sinds 1968 recyclen we plastic.

Het is ons doel geweest om steeds meer verpakkingsafval te gebruiken dat anders naar stortplaatsen zou gaan. Al onze producten bevatten een hoog gehalte aan gerecyclede materialen die worden gebruikt in bouwproducten die ervoor zorgen dat dit materiaal volledig uit de afvalstroom wordt gehaald.

 

Onze inzet voor recycling wordt ondersteund door:  onze investering van £ 4 miljoen in ultramoderne machines en technologie, samen met kwaliteitsmonsters en continue tests.

Ons hele proces wordt gecontroleerd door ISO 9001/2015, samen met BBA en BSI continue auditing van onze methoden en interne testfaciliteit. We waren het eerste bedrijf dat DPM maakte van 100% gerecycled materiaal volgens de British Board of Agrement-accreditatiestandaard en PIFA-standaard. Het overheidsrapport van WRAP laat zien dat ons werk materiaal van superieure kwaliteit produceert dan dat gemaakt van nieuwe materialen in hetzelfde veld. Het volledige rapport is beschikbaar op www.wrap.org.uk.

  We hebben zowel lokale als nationale erkenning gekregen voor ons werk op het gebied van milieuprestaties. We werken in het bijzonder nauw samen met Valpak, het grootste nationale nalevingsprogramma voor verpakkingsafval in het VK. Meer informatie over Valpak is beschikbaar op www.valpak.co.uk .

  Valpak en Toughsheet werken samen met een aantal grote supermarktketens heel hard aan betere sorteerfaciliteiten en dus beter gebruik van hun afvalproducten. We hebben geïnvesteerd in technologie die het merendeel van onze producten produceert zonder het gebruik van kartonnen kernen. Dit vermindert verpakkingsafval voor onze klanten en verlaagt de kosten in hun verplichting om te recyclen.

Daar stopt het niet alleen; we recyclen afgewerkte olie, hout, papier en water, het gebruikelijke bijproduct van elke productiefaciliteit. Ons open huis beleid geeft al onze klanten en leveranciers toegang tot onze site om de operatie uit de eerste hand te bekijken.

Construction2.jpg
DSC_1607.jpg
DSC_1667.jpg
working.jpg

Ontmoet het team

toughsheet 1220-91-37.jpg

Directeur

Douglas Mercer

Doug@toughsheet.co.uk

01942 841111

Regisseur

Paul Mullineaux

Paul@Toughsheet.co.uk

01942 841111

toughsheet 1220-38-Edit-10.jpg

Fabrieksmanager

Peter Bowdler

Peter@Toughsheet.co.uk

01942 841111

Groepskoper

Alan Blundell

Alan@Toughsheet.co.uk

01942 841111

toughsheet 1220-24-Edit-1.jpg

beheerder

Charlotte Cole

Admin@Toughsheet.co.uk

01942 841111

toughsheet 1220-31-2-Edit-6.jpg

verkoop

Sarah Lyon

Sarah@Toughsheet.co.uk

01942 841111

toughsheet 1220-57-23.jpg
toughsheet 1220-2-2.jpg

Assistent Accountant

Mark Phethean

Mark@Toughsheet.co.uk

01942 841111

verkoop

Angela Hall

Angela@Toughsheet.co.uk

01942 841111

Transportmanager

Aundre Ozard

Aundre@Toughsheet.co.uk

01942 841111

toughsheet 1220-73-6.jpg
Onze visie

Bij Frank Mercer & Sons zijn we terecht trots op onze prestaties en onze absolute inzet voor recycling.

UKAS-ISOQAR-Mark-cl-27_CMYK.jpg

Doug Mercer

bottom of page